✓ FRI FRAGT  ✓ 1-3 DAGES LEVERING
SHOP THE LOOK
BOSS Barnabie Leather Belt 3,5 cm Medium Brown i gruppen Tilbehør / Bælter / Glatte bælter hos Care of Carl (12309811r)

Barnabie Leather Belt 3,5 cm Medium Brown

Tilbuddet gælder så længe lager haves

Læderbælte fra BOSS. Fremstillet i hånden i Italien i en mat læderkvalitet af koskind med sølvfarvet metalspænde foran hvor varemærket er indgraveret.

Kampagne
Mængde
0
Kampagnestart
Kampagne stopper
Fri fragt & fri retur
Størrelse: 
Antal: 

Tilbehør

  • Om produktet
  • Om BOSS
  • Specifikationer
  • Bedømmelser (0 stk)
  • Kontakt os
Oversigt

 • 3,5 cm bredt.
• Metalspænde med logo.

Er du usikker på hvilken type bælte du skal købe? Vi har lavet en guide, så du kan vælge det rette bælte til din stil.
Artikelnummer
12309811r
Produktets mål

Mål i cm859095105
Længde inderste hul848994104
Længde yderste hul9499104114
Totallængde (rem)99104109119
Bredde3,53,53,53,5
Længde spænde5,55,55,55,5
Bredde spænde4,54,54,54,5
Se hvordan vi måler og omregner størrelser »

Som grundstenen i Hugo Boss' kollektioner består BOSS af moderne og sofistikeret tøj til mænd som vil udstråle en følelse tidløs og klassisk stil. Her finder du alt en karrieremennesket behøver, uanset om det er et klassisk jakkesæt til arbejdet, en smoking til galamiddagen eller mere afslappet tøj til fritiden.

Bedømmelser (0 stk)
Skriv en bedømmelse »
Tak for din anmeldelse!
Kontakt os

Generelle spørgsmål
Du kan finde vores svar på de mest stillede spørgsmål her.

Telefon: 89 88 00 11
Hverdage kl 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.dk
Vi besvarer din mail inden for 24 timer på hverdage.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Denmark »