Julen
Kategorier
Inspiration
Udvalgte varemærker
Varemærker
kampagne
kunderådgivning
Information

Jakkesæt > Smoking > BOSS > The Stars1/Glamour1 Tuxedo Black

BOSS The Stars1/Glamour1 Tuxedo Black i gruppen Jakkesæt / Smoking hos Care of Carl (10786811r)
BOSS The Stars1/Glamour1 Tuxedo Black
BOSS The Stars1/Glamour1 Tuxedo Black
BOSS The Stars1/Glamour1 Tuxedo Black
BOSS The Stars1/Glamour1 Tuxedo Black
BOSS The Stars1/Glamour1 Tuxedo Black
BOSS The Stars1/Glamour1 Tuxedo Black
BOSS The Stars1/Glamour1 Tuxedo Black
BOSS The Stars1/Glamour1 Tuxedo Black
BOSS

BOSS The Stars1/Glamour1 Tuxedo Black

Artikelnummer:
10786811r

Lagerstatus:
0 st
Størrelse: 
Antal: 
Leveringstid:
Fri fragt og fri retur
Kampagne:
Antal:
0
Start:
Stopp:

• Smoking med to knapper fra BOSS.

• Normal pasform.

• Helforet, som gør smokingjakken behagelig med en gennemarbejdet inderside.

• Tre frontlommer samt fire paspolerede på indersiden. 

• Revers, knapper samt kantbånd ved lommer i silke.
• Smokingbukser med lynlåsgylp samt pressefolder.

• To skrå frontlommer samt to baglommer.

• Kantbånd i taljen i silke.
• 40 cm i fodvidde i str 50, lige model.


Mål din favorit og sammenlign med målene herunder

 

Mål i cm4648505254
Ærmelængde4344,5454747,5
Brystvidde100104107110116
Taljevidde9297101104109
Længde7374757677
Skuldermål45464748,550
Talje84889195100
Inderben8083848586
Lårvidde6365676971
Knævidde4547485052
Fodvidde3840404242

 

Hvordan måler vi? Læs mere.


Tilbehør:
BOSS Suit Cover Black

Care of Carl matcher med: