Kategorier
Inspiration
Udvalgte varemærker
Varemærker
kampagne
kunderådgivning
Information

Blazere & Jakker > Enkeltradede blazere > Boglioli > Dover Patch Pocket Wool Blazer Navy

Boglioli Dover Patch Pocket Wool Blazer Navy i gruppen Blazere & Jakker / Enkeltradede blazere hos Care of Carl (11632711r)
Boglioli Dover Patch Pocket Wool Blazer Navy
Boglioli Dover Patch Pocket Wool Blazer Navy
Boglioli Dover Patch Pocket Wool Blazer Navy
Boglioli Dover Patch Pocket Wool Blazer Navy
Boglioli Dover Patch Pocket Wool Blazer Navy
Boglioli Dover Patch Pocket Wool Blazer Navy
Boglioli Dover Patch Pocket Wool Blazer Navy
Boglioli Dover Patch Pocket Wool Blazer Navy
Boglioli

Boglioli Dover Patch Pocket Wool Blazer Navy

Artikelnummer:
11632711r

Lagerstatus:
0 st
Størrelse: 
Antal: 
Leveringstid:
Fri fragt og fri retur
Kampagne:
Antal:
0
Start:
Stopp:

• Uldblazer fra Boglioli.
• Boglioli er specialister i ukonstruerede blazere og har lang erfaring inden for sit håndværk. 
• Fremstillet i Italien.
• Tre knapper, hvor den øverste skal skjules af reversen. 

• Blazeren er ukonstrueret og uforet med flot fald og en let fornemmelse. 

• Slim fit, smal pasform.

• To åbne frontlommer samt en brystlomme. 

• To paspolerede inderlommer.
• Tre knapper samt lukkede knappehuller nederst på ærmerne.


Mål din favorit og sammenlign med målene herunder:

Mål i cm4648505254
Armlængde4546464646
Brystvidde99104108112114
Taljevidde929699103108
Længde7373,574,575,576
Skuldermål43,545464747

Hvordan måler vi? Læs mere.

Care of Carl matcher med: