Kategorier
Inspiration
Udvalgte varemærker
Varemærker
kunderådgivning
Information

Design A > Blazere & Jakker > Enkeltradede blazere > Boglioli > Dover Patch Pocket Wool Blazer Navy

Boglioli Dover Patch Pocket Wool Blazer Navy i gruppen Design A / Blazere & Jakker / Enkeltradede blazere hos Care of Carl (11632711r)
Boglioli Dover Patch Pocket Wool Blazer Navy
Boglioli Dover Patch Pocket Wool Blazer Navy
Boglioli Dover Patch Pocket Wool Blazer Navy
Boglioli Dover Patch Pocket Wool Blazer Navy
Boglioli Dover Patch Pocket Wool Blazer Navy
Boglioli Dover Patch Pocket Wool Blazer Navy
Boglioli Dover Patch Pocket Wool Blazer Navy
Boglioli Dover Patch Pocket Wool Blazer Navy

Boglioli

Boglioli Dover Patch Pocket Wool Blazer Navy

Artikelnummer:
11632711r


Produktet er udsolgt.

Se vores øvrige sortiment for lignende produkter.

• Uldblazer fra Boglioli.
• Boglioli er specialister i ukonstruerede blazere og har lang erfaring inden for sit håndværk. 
• Fremstillet i Italien.
• Tre knapper, hvor den øverste skal skjules af reversen. 

• Blazeren er ukonstrueret og uforet med flot fald og en let fornemmelse. 

• Slim fit, smal pasform.

• To åbne frontlommer samt en brystlomme. 

• To paspolerede inderlommer.
• Tre knapper samt lukkede knappehuller nederst på ærmerne.



Tvättråd/storleksguide Visa/dölj

Mål din favorit og sammenlign med målene herunder:

Mål i cm4648505254
Armlængde4546464646
Brystvidde99104108112114
Taljevidde929699103108
Længde7373,574,575,576
Skuldermål43,545464747

Hvordan måler vi? Læs mere.

Care of Carl matcher med: