Julen
Kategorier
Inspiration
Udvalgte varemærker
Varemærker
kampagne
kunderådgivning
Information

Jakkesæt > Polo Ralph Lauren > Clothing Suit Navy

Polo Ralph Lauren Clothing Suit Navy i gruppen Jakkesæt hos Care of Carl (11410811r)
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Navy
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Navy
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Navy
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Navy
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Navy
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Navy
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Navy
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Navy
Polo Ralph Lauren

Polo Ralph Lauren Clothing Suit Navy

Artikelnummer:
11410811r

Lagerstatus:
0 st
Størrelse: 
Antal: 
Leveringstid:
Fri fragt og fri retur
Kampagne:
Antal:
0
Start:
Stopp:

• Uldjakkesæt med to knapper fra Polo Ralph Lauren Clothing. 
• Smal pasform.
• Halv canvas - påsyede mellemindlæg ved bryst og skuldrer giver en behagelig pasform.  
• Helforet blazer med god komfort og en gennemarbejdet inderside. 
• To frontlommer med flap og en brystlomme. 
• Fire paspolerede lommer indvendigt, hvoraf en er med knap. 

• Uldbukser med lynlås og pressefolder.
• Bukserne leveres i rå længde, som bør lægges op hos en skrædder. 
• To frontlommer og to baglommer med knapper.
• 37 cm i fodvidde i str 50, smalle ben.


Mål din favorit og sammenlign med målene herunder:

Mål i cm4648505254
Ærmelængde4546464646,5
Brystvidde9498104108114
Taljevidde869096100108
Længde7475767778
Skuldermål4445464749
Talje7680869097
Inderben94,594,594,59595
Lårvidde6062636668
Knævidde4345474850
Fodvidde3536373839

Hvordan måler vi? Læs mere.

Care of Carl matcher med: