Kategorier
Inspiration
Udvalgte varemærker
Varemærker
kunderådgivning
Information

Tilbehør > Bælter > Blanke bælter > > BOSS > Carmello Leather Belt 3,5 cm Black

BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Black i gruppen Design A / Tilbehør / Bælter / Blanke bælter hos Care of Carl (12066911r)
BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Black
BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Black
BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Black
BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Black
BOSS

BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Black

Artikelnummer:
12066911r

Lagerstatus:
0 st
Størrelse: 
Antal: 
Leveringstid:
Fri fragt og fri retur
Kampagne:
Antal:
0
Start:
Stopp:

• Bælte fra BOSS.

• Fremstillet i koskind.
• 3,5 cm bredt.
• Sølvfarvet spænde med "HUGO BOSS" indgraveret. 


Størrelsestabel

Mål i cm859095105
Længde inderste hul859095105
Længde yderste hul95100105115
Totallængde (rem)100105110120
Højde3,53,53,53,5
Længde spænde5,55,55,55,5
Højde spænde4444

Hvordan måler vi? Læs mere.
Findes i disse farver:
BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Black
BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Medium Brown