Log ind

BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Black
BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Black
BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Black
BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Black
BOSS Carmello Leather Belt 3,5 cm Black i gruppen Tilbehør / Bælter / Blanke bælter hos Care of Carl (12066911r)

Carmello Leather Belt 3,5 cm Black

Kampagne
Mængde
0
Kampagnestart
Kampagne stopper
Størrelse: 
Antal: 

Forslag til tilbehør

Oversigt

• Bælte fra BOSS.

• Fremstillet i koskind.
• 3,5 cm bredt.
• Sølvfarvet spænde med "HUGO BOSS" indgraveret. 

Er du usikker på hvilken type bælte du skal købe? Vi har lavet en guide, så du kan vælge det rette bælte til din stil.
Artikelnummer
12066911r
Størrelsestabel

Størrelsestabel

Mål i cm859095105
Længde inderste hul859095105
Længde yderste hul95100105115
Totallængde (rem)100105110120
Højde3,53,53,53,5
Længde spænde5,55,55,55,5
Højde spænde4444
Se hvordan vi måler og omregner størrelser »

Som grundstenen i Hugo Boss' kollektioner består BOSS af moderne og sofistikeret tøj til mænd som vil udstråle en følelse tidløs og klassisk stil. Her finder du alt en karrieremennesket behøver, uanset om det er et klassisk jakkesæt til arbejdet, en smoking til galamiddagen eller mere afslappet tøj til fritiden.

Farve: Sort
Produceret i: Tunesien
Lev. art nr: 50239979
Lev. farve nr: 001
Bedømmelser 0/5 (0 bedømmelse)
Kontakt os

Generelle spørgsmål
Du kan finde vores svar på de mest stillede spørgsmål her.

Telefon: 89 88 00 11
Hverdage kl 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.dk
Vi besvarer din mail inden for 24 timer på hverdage.