Julen
Kategorier
Inspiration
Udvalgte varemærker
Varemærker
kampagne
kunderådgivning
Information

Tilbehør > Bælter > Blanke bælter > Tiger of Sweden > Ivano Leather Chino Belt 3,5 cm Black

Tiger of Sweden Ivano Leather Chino Belt 3,5 cm Black i gruppen Tilbehør / Bælter / Blanke bælter hos Care of Carl (10964411r)
Tiger of Sweden Ivano Leather Chino Belt 3,5 cm Black
Tiger of Sweden Ivano Leather Chino Belt 3,5 cm Black
Tiger of Sweden Ivano Leather Chino Belt 3,5 cm Black
Tiger of Sweden Ivano Leather Chino Belt 3,5 cm Black
Tiger of Sweden

Tiger of Sweden Ivano Leather Chino Belt 3,5 cm Black

Artikelnummer:
10964411r

Lagerstatus:
0 st
Størrelse: 
Antal: 
Leveringstid:
Fri fragt og fri retur
Kampagne:
Antal:
0
Start:
Stopp:

• Bælte fra Tiger of Sweden.
• 3,5 cm bredt.
• Sølvfarvet bæltespænde.


Mål din favorit og sammenlign med målene herunder

 

Mål i cm859095105
Længde innersta hål9096101106
Længde yttersta hål100106111116
Totallængde (rem)104110115120
Højde3,53,53,53,5
Længde spänne6,56,56,56,5
Højde spänne4444

 

Hvordan måler vi? Læs mere.


Findes i disse farver:
Tiger of Sweden Ivano Leather Chino Belt 3,5 cm Black
Tiger of Sweden Ivano Leather Chino Belt 3,5 cm Brown

Care of Carl matcher med: