Julen
Kategorier
Inspiration
Udvalgte varemærker
Varemærker
kampagne
kunderådgivning
Information

Jakkesæt > Polo Ralph Lauren > Clothing Suit Charcoal

Polo Ralph Lauren Clothing Suit Charcoal i gruppen Jakkesæt hos Care of Carl (11410711r)
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Charcoal
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Charcoal
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Charcoal
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Charcoal
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Charcoal
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Charcoal
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Charcoal
Polo Ralph Lauren Clothing Suit Charcoal
Polo Ralph Lauren

Polo Ralph Lauren Clothing Suit Charcoal

Artikelnummer:
11410711r

Lagerstatus:
0 st
Størrelse: 
Antal: 
Leveringstid:
Fri fragt og fri retur
Kampagne:
Antal:
0
Start:
Stopp:

• Uldjakkesæt med to knapper fra Polo Ralph Lauren Clothing. 
• Smal pasform.
• Halv canvas - påsyede mellemindlæg ved bryst og skuldrer giver en behagelig pasform.  
• Helforet blazer med god komfort og en gennemarbejdet inderside. 
• To frontlommer med flap og en brystlomme. 
• Fire paspolerede lommer indvendigt, hvoraf en er med knap. 

• Uldbukser med lynlås og pressefolder.
• Bukserne leveres i rå længde, som bør lægges op hos en skrædder. 
• To frontlommer og to baglommer med knapper.
• 37 cm i fodvidde i str 50, lige model.


Mål din favorit og sammenlign med målene herunder

 

Mål i cm4648505254
Ærmelængde45,54646,546,546,5
Brystvidde96100104110114
Taljevidde869095100105
Længde7475767778,5
Skuldermål44464747,549
Talje7478849094
Inderben94,594,594,59595
Lårvidde5961636668
Knævidde4345474850
Fodvidde3536373839

 

Hvordan måler vi? Læs mere.


Care of Carl matcher med: