Julen
Kategorier
Inspiration
Udvalgte varemærker
Varemærker
kampagne
kunderådgivning
Information

Tilbehør > Bælter > Blanke bælter > Crockett & Jones > Belt 3,2 cm Black Calf

Crockett & Jones Belt 3,2 cm Black Calf i gruppen Tilbehør / Bælter / Blanke bælter hos Care of Carl (12051711r)
Crockett & Jones Belt 3,2 cm Black Calf
Crockett & Jones Belt 3,2 cm Black Calf
Crockett & Jones Belt 3,2 cm Black Calf
Crockett & Jones Belt 3,2 cm Black Calf
Crockett & Jones

Crockett & Jones Belt 3,2 cm Black Calf

Artikelnummer:
12051711r

Lagerstatus:
0 st
Størrelse: 
Antal: 
Leveringstid:
Fri fragt og fri retur
Kampagne:
Antal:
0
Start:
Stopp:

• Læderbælte fra britiske Crocket & Jones.
• Crocket & Jones har mere end 100 års erfaring i fremstilling af højkvalitative sko og deres bælter, kvaliteten og detaljegraden er vedvarande.. 
• Fremstillet i Italien.
• Læderet udvælges fra nogle af Europas fornemmeste garverier.

• Forkromet spænde i messing, med finish lavet i hånden.
• 3,2 cm bredt.


Mål din favorit og sammenlign med målene herunder

 

Mål i cm32tum/
80 cm
34tum/
85cm
36tum/
90cm
38tum/
95cm
Længde innersta hål80858994
Længde yttersta hål9095100105
Totallængde (rem)96101106111
Højde3,23,23,23,2
Længde spänne4,54,54,54,5
Højde spänne3,93,93,93,9

 

Hvordan måler vi? Læs mere.


Findes i disse farver:
Crockett & Jones Belt 3,2 cm Black Calf
Crockett & Jones Belt 3,5 cm Dark Brown Grained Calf
Crockett & Jones Belt 3,5 cm Tan Grained Calf