Kategorier
Inspiration
Udvalgte varemærker
Varemærker
kunderådgivning
Information

Tilbehør > Bælter > Blanke bælter > > Crockett & Jones > Belt 3,5 cm Dark Brown Grained Calf

Crockett & Jones Belt 3,5 cm Dark Brown Grained Calf i gruppen Design A / Tilbehør / Bælter / Blanke bælter hos Care of Carl (12051411r)
Crockett & Jones Belt 3,5 cm Dark Brown Grained Calf
Crockett & Jones Belt 3,5 cm Dark Brown Grained Calf
Crockett & Jones Belt 3,5 cm Dark Brown Grained Calf
Crockett & Jones Belt 3,5 cm Dark Brown Grained Calf
Crockett & Jones

Crockett & Jones Belt 3,5 cm Dark Brown Grained Calf

Artikelnummer:
12051411r

Lagerstatus:
0 st
Størrelse: 
Antal: 
Leveringstid:
Fri fragt og fri retur
Kampagne:
Antal:
0
Start:
Stopp:

• Imprægneret læderbælte fra britiske Crocket & Jones.
• Crocket & Jones har mere end 100 års erfaring i fremstilling af højkvalitative sko og deres bælter, kvaliteten og detaljegraden er vedvarande.
• Fremstillet i Italien.
• Læderet udvælges fra nogle af Europas fornemmeste garverier.

• Forkromet spænde i messing, med finish lavet i hånden.
• 3,5 cm bredt.


Størrelsestabel

Mål i cm32tum/80cm34tum/85cm36tum/90cm38tum/95cm
Længde inderste hul80858994
Længde yderste hul9095100105
Totallængde (rem)96101106111
Højde3,23,23,23,2
Længde spænde4,54,54,54,5
Højde spænde3,93,93,93,9

Hvordan måler vi? Læs mere.
Findes i disse farver:
Crockett & Jones Belt 3,2 cm Black Calf
Crockett & Jones Belt 3,5 cm Dark Brown Grained Calf
Crockett & Jones Belt 3,5 cm Tan Grained Calf