Kategorier
Inspiration
Udvalgte varemærker
Varemærker
kunderådgivning
Information

Bukser > Habitbukser > > Oscar Jacobson > Dave Trousers Navy

Oscar Jacobson Dave Trousers Navy i gruppen Design A / Bukser / Habitbukser hos Care of Carl (10108911r)
Oscar Jacobson Dave Trousers Navy
Oscar Jacobson Dave Trousers Navy
Oscar Jacobson Dave Trousers Navy
Oscar Jacobson Dave Trousers Navy
Oscar Jacobson Dave Trousers Navy
Oscar Jacobson Dave Trousers Navy
Oscar Jacobson Dave Trousers Navy
Oscar Jacobson

Oscar Jacobson Dave Trousers Navy

Artikelnummer:
10108911r

Lagerstatus:
0 st
Størrelse: 
Antal: 
Leveringstid:
Fri fragt og fri retur
Kampagne:
Antal:
0
Start:
Stopp:

• Habitbukser fra Oscar Jacobson.

• Tilhørende habitjakke er Floyd.
• Knæforede - finere stof ved lårets inderside med god komfort.

• 40 cm i fodvidde, lige model.

• To frontlommer og to baglommer med knapper.

• Pressefolder. 


Mål din favorit og sammenlign med målene herunder:

Mål i cm46485052
Talje80848789
Inderben818283,585
Lårvidde59606163
Knævidde44454546
Fodvidde3636,53840

Hvordan måler vi? Læs mere.
Findes i disse farver:
Oscar Jacobson Dave Trousers Black
Oscar Jacobson Dave Trousers Grey
Oscar Jacobson Dave Trousers Navy

Tilbehør:
Oscar Jacobson Floyd Jacket Navy

Care of Carl matcher med: