Julen
Kategorier
Inspiration
Udvalgte varemærker
Varemærker
kampagne
kunderådgivning
Information

Tilbehør > Bælter > Blanke bælter > Loake 1880 > Henry Leather Belt 3,3 cm Tan

Loake 1880 Henry Leather Belt 3,3 cm Tan i gruppen Tilbehør / Bælter / Blanke bælter hos Care of Carl (11632011r)
Loake 1880 Henry Leather Belt 3,3 cm Tan
Loake 1880 Henry Leather Belt 3,3 cm Tan
Loake 1880 Henry Leather Belt 3,3 cm Tan
Loake 1880 Henry Leather Belt 3,3 cm Tan
Loake 1880 Henry Leather Belt 3,3 cm Tan
Loake 1880

Loake 1880 Henry Leather Belt 3,3 cm Tan

Artikelnummer:
11632011r

Lagerstatus:
0 st
Størrelse: 
Antal: 
Leveringstid:
Fri fragt og fri retur
Kampagne:
Antal:
0
Start:
Stopp:

• Læderbælte fra Loake 1880.
• Fremstillet i England.
• Bæltet har samme nuance som brogueskoen: Chester Dainite Brouge Tan Burnished Calf.

• Børstet, sølvfarvet bæltespænde.
• 3,3 cm bredt.


Mål din favorit og sammenlign med målene herunder

 

Mål i cm859095100
Længde innersta hål869196101
Længde yttersta hål96101106111
Totallængde (rem)101106111116
Højde3,33,33,33,3
Længde spänne5,55,55,55,5
Højde spänne4,54,54,54,5

 

Hvordan måler vi? Læs mere.


Findes i disse farver:
Loake 1880 Henry Leather Belt 3,3 cm Black
Loake 1880 Henry Leather Belt 3,3 cm Brown
Loake 1880 Henry Leather Belt 3,3 cm Dark Brown
Loake 1880 Henry Leather Belt 3,3 cm Tan

Care of Carl matcher med: